BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Jungtinė studijų programa "Sveikatingumo paslaugų vadyba"

Vykdytojas Klaipėdos valstybinė kolegija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Studijų programos tikslas: SPV studijų programos tikslas yra parengti kvalifikuotą, socialiai, ekonomiškai atsakingą, į praktinę veiklą orientuotą sveikatingumo paslaugų vadybininką, gebantį kurti ir atsakingai individualiai bei komandoje valdyti sveikatingumo paslaugų verslą nuolat kintančioje nacionalinėje ir tarptautinėje aplinkoje.

Pagrindinės studijų krypties dalykų apimtis kreditais yra 163 (su praktika).

Studentai studijuos pagrindinės studijų krypties dalykus:

Žmogaus anatomiją ir fiziologiją, Įmonės ekonomiką, Sveikatingumo ir sveikatos filosofiją, Sveiką gyvenseną ir racionalią mitybą, Paslaugų vadybą, Fizinio aktyvumo organizavimą, Žmogiškųjų išteklių ir personalo valdymą, Finansus ir apskaitą, Sveikatingumo paslaugų marketingą, Taikomųjų tyrimų metodologiją, Laiko ir projektų valdymą, SPA ir holistinę terapiją, Darbo dizainą ir ergonomiką, Žmogaus saugą ir darbo higieną, Sveikatingumo paslaugų kokybės vadybą, Komercinę teisę ir profesinę etiką, Vartotojų elgseną ir rinkos tyrimus, Ryšių su klientais valdymą, Verslo sistemų ir technologijų valdymą, rengs Kursinį darbą, Strateginį pokyčių ir inovacijų valdymą, Ugdomąjį vadovavimą ir konsultavimą, Sveikatingumo verslo plėtrą ir entreprenerystę, atliks profesinės veiklos praktikas.

  1. Jungtinė studijų programa.
  2. Programa vykdoma lietuvių ir anglų kalbomis.

Studijų programa aktuali ir novatoriška specialistų kvalifikacijos naujumu. Programa remiasi bendradarbiavimu tarp aukštųjų mokyklų. Programoje  diegiami inovatyvūs studijų metodai. Įgytos žinios ir įgūdžiai specialistui suteiks galimybę dirbti esamose verslo srityse, dalyvauti organizuojant perspektyvinį verslą, užsiimti individualia veikla, kokybiškai panaudojant aptarnavimo profesijų įgūdžius ir aptarnaujant sveikatingumo paslaugų srityje, prisiderinti prie rinkos reikalavimų, šiuolaikiškų informacinių komunikacijos priemonių.

2013_Sveikatingumo_studijų_vadyba.pdf