BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis (cukriniu diabetu, bronchų astma ir dermatitu) sergančių vaikų, ugdomų bendrojo ugdymo įstaigose, sveikatos priežiūros mokyklose metodinės rekomendacijos.

Vykdytojas Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras
Produkto sritis Sveikatos apsauga
Produkto rūšys Metodijos, metodinės rekomendacijos

Parengtos metodinės rekomendacijos, apimančios ne mažiau kaip 3 lėtinių neinfekcinių ligų  (LNL) aprašus. Rekomendacijose pateikta bendra informacija apie vaikų sergamumą labiausiai paplitusiomis lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, trumpa Lietuvos teisės aktų apžvalga LNL sergančių vaikų, ugdomų Mokyklose, stebėsenos,  prevencijos ir pirmosios pagalbos teikimo srityje; trumpa ES ir kitų šalių praktikos apžvalga, lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis sergančių vaikų stebėsenos, prevencijos bei pirmosios pagalbos metodiniai ir praktinių veiksmų Mokyklose nurodymai. Šios rekomendacijos skiriamos visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, vykdantiems sveikatos priežiūrą Mokyklose, bei  Mokyklų administracijoms.

http://www.smlpc.lt/media/image/Programos%20ir%20projektai/Rekomendacijos_LNL_koreg_2020_05.pdf