BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Mašinų ir įrangos gamybos, transporto priemonių gamybos, techninės priežiūros ir remonto sektoriaus profesinis standartas

Vykdytojas Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Standartai, kokybės, finansų ir personalo valdymo sistemos

Mašinų ir įrangos gamybos, transporto priemonių gamybos, techninės priežiūros ir remonto sektoriaus profesinis standartas apibrėžia mašinų ir įrangos gamybos, transporto priemonių gamybos, techninės priežiūros ir remonto sektorių, jo posektorius ir pagrindinius veiklos procesus, aprašo sektoriaus ir tarpsektorines kvalifikacijas.

Rengiant profesinį standartą atliktas kvalifikacijų poreikio tyrimas sektoriuje, parengtas pirminis siūlomų kvalifikacijų sąrašas, kuris pristatytas suinteresuotoms institucijoms viešųjų konsultacijų metu. Profesinio standarto projektas įvertintas išorės vertintojų, jam pritarė Pagrindinių metalo ir metalo gaminių, kompiuterinių, elektroninių ir optinių gaminių, elektros įrangos, variklinių ir kitų transporto priemonių, mašinų įrangos gamybos ir remonto sektorinis profesinis komitetas.

Profesinis standartas:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/f34187c0820b11e98436e02a0124fc68

Kvalifikacijų tyrimo ataskaita:

https://www.kpmpc.lt/kpmpc/wp-content/uploads/2015/08/kvalifikaciju-tyrimo-ataskaita_masinu-gamybos-PS_red.pdf