BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Mobilioji aplikacija „Skubis“

Vykdytojas Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys TV laidos, filmai, el. svetainės

 MB Kūrybos grupė“ sukurtos mobiliosios aplikacijos „Skubis“ paskirtis yra pateikti Kauno miesto moksleiviams informaciją apie  miesto defibriliatorių išsidėstymą virtualiame žemėlapyje, susistemintą, mokiniams priimtiną ir patrauklią literatūrą ir informaciją apie skubiąją pirmąją pagalbą, mokomąją video medžiagą, pirmos pagalbos mokymų vietas Kaune ir Kauno teritorijoje, apklausas ir klausimynus aplikacijos vartotojams, mokomuosius žaidimus mokiniams. Ši medžiaga skirta mažinti moksleivių abejingumą nelaimės ištiktiems žmonėms kartu pasitikrinant savo žinias ir gebėjimus teikti skubią medicinos pagalbą nelaimės ištiktam žmogui.

Taip pat aplikacija skirta gerinti ir plėtoti moksleiviams palankią, kokybišką, patraukią, prieinamą sveikatos priežiūrą. Mobili aplikacija, kaip metodinė priemonė naudojama viso projekto metu, organizuojant pirmos pagalbos mokymus, bei akcentuojant visose projekto rodiklių veiklose, susijusiose su vaikų ir paauglių paslaugų organizavimu. Naudotis mobilia aplikacija gali ne tik mokymuose dalyvavę asmenys, bet ir visi Kauno miesto moksleiviai.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skubis