BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Dizainu grįstas mąstymas“

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programos „Dizainu grįstas mąstymas“ kurso metu studentai supažindinami su Dizainu grįsto mąstymo projektavimo metodikomis, naudingomis sprendžiant sudėtingas problemas, kurios yra netinkamai apibrėžtos arba nežinomos, yra susijusios su žmogiškaisiais poreikiais. Penkių „Design Thinking“ etapų, bei „Double Diamond” keturių žingsnių įsisavinimas suteiks galimybę taikyti šiuos dizaino metodus sprendžiant sudėtingas problemas, kylančias aplink mus: projektuose, įmonėse, šalyse ir net planetos  mastu.

“Design thinking” metodas dažnai naudojamas verslo problemoms spręsti, tirti, apibrėžti bei nustatyti kokių produktų ir paslaugų reikės ateityje. Kitaip tariant, šis metodas atveria dizaino požiūrį į verslo pasaulį. Terminas “Dizainu grįstas mastymas” gali būti apibūdinamas ne tik kaip metodas, kurį dizaineriai naudoja savo projektuose, bet ir  kaip disciplina, kurioje dizainerio pojūčiai, intuicija ir naudojami metodai atitinka žmonių poreikius.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - supažindinti būsimus dizainerius kaip taikyti įnovatyvias dizaino metodikas bet kuriai gyvenimo situacijai.