BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Mokymai, kūrybinės dirbtuvės „Inovatyvios medžiagos ir technologijos bei jų taikymas dizaino versle“.

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programos „Mokymai, kūrybinės dirbtuvės „Inovatyvios medžiagos ir technologijos bei jų taikymas dizaino versle“ kurso metu įgyjamos tarpdisciplininės žinios apie inovatyvių produktų (naujų medžiagų, pakuočių) kūrimą, atsižvelgiant į pastebėtą probleminį kontekstą bei inovatyvių ir tvarių medžiagų ir technologijų galimybes. Gebama suformuluoti naują produkto ir/ar paslaugos idėją ir jos įgyvendinimui paruošti prototipą.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - įgyti žinių apie inovatyvias medžiagas, jų gamybos ir apdirbimo technologijos bei jų pritaikymą kuriant produktų dizainą. Susipažinti ir praktiškai išbandyti dizaino projekto žingsnius nuo idėjos iki prototipo sukūrimo, panaudojant specifines naująsias tvariąsias medžiagas.