BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Socialinis dizainas - bendruomenių socialiniam verslumui skatinti bei su tikslu atlikti motyvuojančią, aktyvinančią įtaką visuomenei“

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programa „Socialinis dizainas - bendruomenių socialiniam verslumui skatinti bei su tikslu atlikti motyvuojančią, aktyvinančią įtaką visuomenei“  supažindina studentus su socialinio verslo bei dizaino situacija pasaulyje ir Lietuvoje. Pristatomi gerieji pavyzdžiai. Pateikiami apibrėžimai, kas tai yra socialinis dizainas ir verslas, jų panašumai bei skirtumai. Suteikiama galimybė per kūrybines dirbtuves, pasitelkiant dizaino mąstymo metodus, pabandyti atrasti sau artimos socialinės problematikos sprendimus, kurti socialinio verslo idėjas.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - ugdyti studentų įžvalgumą, empatiją stebint aplink esančius socialinius reiškinius, visuomenės problemas, o taip pat norima, kad studentai taptų socialiai atsakingi, gebėtų įvardinti socialines problemas ir savo indėlį jas sprendžiant. Skatinama pasitelkti kūrybinį mąstymą, naudoti dizainerio įgytus įgūdžius bei įrankius ir rasti efektyvius, inovatyvius būdus sprendžiant visuomenės skaudulius, problemas. Taip pat siektina, kad studentai matytų tame ir galimybę sukurti socialinį verslą, kuris įgalintų gauti pelną, kurti darbo vietas .