BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Stiklo menas interjere“.

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programos „Stiklo menas interjere“ kurso metu studentai supažindinami su vitražo ir stiklo meno istorija, jo santykiu su architektūra, vaidmeniu architektoninėje visumoje, taip pat įvairiomis vitražo ir interjerinio stiklo technikomis. Dėmesys skiriamas mažajai, kamerinei stiklo plastikai. Supažindinama su stiklo sulydymo (angl. fusing) technika, atskleidžiamos jos technologinės ypatybės, savita plastinė raiška, komponavimo principai. Atskleidžiami pagrindiniai interjerinio meno vadybos, bendradarbiavimo su interjero architektais ir galerijomis principai, kūrybos viešinimo ir sklaidos socialiniuose tinkluose ypatumai. Praktinių užsiėmimų metu kuriamos kompozicijos kamerinio formato stiklo kūriniui, kurios įgyvendinamos stiklo sulydymo technika.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - perteikti žinias apie stiklo meno kūrinių funkciją ir galimybes interjere, stiklo kūrinių eksponavimo interjere specifiką, taip pat suformuoti gebėjimus kurti kompozicijas ir įgyvendinti jas stiklo sulydymo (angl. fusing) technika. Taip pat, supažindinti su pagrindiniais kūrybos sklaidos principais: bendradarbiavimu su interjero architektais bei meno galerijomis.