BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformaliųjų mokymų programa „Socialinis verslas ir socialinės inovacijos“

Vykdytojas Klaipėdos valstybinė kolegija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Šiaulių universiteto ir Klaipėdos valstybinės kolegijos parengtos neformaliųjų mokymų programos „Socialinis verslas ir socialinės inovacijos“ pagrindinis tikslas yra ugdyti aukštųjų mokyklų studentų  verslumą, formuojant praktinio verslumo kompetencijas ir įgūdžius, plėtojant jų galimybes realizuoti save, atrandant prasmingos ir naudingos veiklos, įsitvirtinant darbo rinkoje, įgyjant gyvenimiškos naudingos patirties.

Siekiant atliepti socialinio verslo poreikį ir tendenciją, mokymų programa sudaro galimybes skirtingų studijų krypčių aukštųjų mokyklų studentams įsisavinti žinias, ugdyti gebėjimus identifikuoti socialinio verslumo galimybes ir pateikti socialinės vertės pasiūlymą.

Tikimasi, jog parengta neformaliųjų mokymų programa turės išliekamąją reikšmę ir ja galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų dėstytojai.