BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Paaukštinimo įrangos montavimo ir darbo aukštyje, technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Programos paskirtis – tobulinti profesijos mokytojų paaukštinimo įrangos montavimo, darbo aukštyje technologines kompetencijas. Apklausos metu buvo išsiaiškintas mokytojų poreikis įgyti  technologines kompetencijas: supažindinti profesijos mokytojus su paaukštinimo įrangos montavimo ir darbo aukštyje technologinių procesų organizavimu įvairiose Lietuvos įmonėse, technologijų naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje bei tobulinti surenkamų sisteminių  pastolių montavimo ir išmontavimo, darbo aukštyje, naudojant alpinizmo ir apsauginę įrangą nuo kritimo iš aukščio, technologines kompetencijas.

Programa susideda iš dviejų bendrųjų ir dviejų specialiųjų modulių. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal  abu bendruosius ir bent vieną specialųjį modulius. Bendra programos trukmė - 64 valandos.

Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojai, rengiantys pastolių montuotojus bei darbuotojus, atliekančius darbus aukštyje, naudojant asmeninės apsaugos nuo kritimo iš aukščio ir alpinizmo įrangą.

http://pmdtkt.kpmpc.lt/statybos-sektorius/