BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Pagrindinių vaistų pramonės gaminių ir farmacinių preparatų gamybos sektoriaus profesinis standartas

Vykdytojas Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Standartai, kokybės, finansų ir personalo valdymo sistemos

Pagrindinių vaistų pramonės gaminių ir farmacinių preparatų gamybos sektoriaus profesinis standartas apibrėžia farmacijos pramonės produktų gamybos sektorių, jo posektorius ir pagrindinius veiklos procesus, aprašo sektoriaus kvalifikacijas.

Rengiant profesinį standartą atliktas kvalifikacijų poreikio tyrimas sektoriuje, parengtas pirminis siūlomų kvalifikacijų sąrašas, kuris pristatytas suinteresuotoms institucijoms viešųjų konsultacijų metu. Profesinio standarto projektas įvertintas išorės vertintojų, jam pritarė Naftos produktų, chemikalų ir chemijos produktų, vaistų pramonės gaminių ir farmacijos preparatų, guminių ir plastikinių gaminių, kitų nemetalo mineralinių produktų gamybos sektorinis profesinis komitetas.

 

Profesinis standartas:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/083529a0f56311e99681cd81dcdca52c

Kvalifikacijų tyrimo ataskaita:

https://www.kpmpc.lt/kpmpc/wp-content/uploads/2015/08/Farmacija_STANDARTAS_ataskaita-2019-06-25.pdf