BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Pastatų restauravimo technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Programos paskirtis – sudaryti galimybę profesijos mokytojams tobulinti pastatų restauravimo technologines kompetencijas. Apklausos metu buvo išsiaiškintas mokytojų poreikis įgyti pastatų restauravimo technologines kompetencijas: supažindinti su pastatų restauravimo technologinių procesų organizavimu įvairiose Lietuvos įmonėse, su pastatų restauravimo medžiagų ir technologijų naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje, tobulinti  pastato apdailos elementų restauravimo, tinko atbrailų šablonais ir formose formavimo technologines kompetencijas. Šis poreikis buvo apibendrintas ir tapo pagrindu sukurti atitinkamą technologinių kompetencijų tobulinimui skirtą programą.

Programa susideda iš dviejų bendrųjų ir dviejų specialiųjų modulių. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal  abu bendruosius ir vieną specialųjį modulius. Bendra programos trukmė - 64 valandos.

Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo institucijų statybos sektoriaus profesijos mokytojai, mokantys  specialistus pastatų restauravimo technologijų.

http://pmdtkt.kpmpc.lt/statybos-sektorius/