BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Pastatų tinkavimo technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

              Programos paskirtis – sudaryti galimybę profesijos mokytojams tobulinti pastatų tinkavimo technologines kompetencijas. Apklausos metu buvo išsiaiškintas mokytojų poreikis įgyti pastatų tinkavimo  technologines kompetencijas: supažindinti su pastatų tinkavimo technologinių procesų organizavimu įvairiose Lietuvos įmonėse, su pastatų tinkavimo medžiagų ir technologijų naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje, tobulinti tinkavimo rankiniais įrankiais, tinkavimo dekoratyviojo tinko skiediniais iš gamyklinių mišinių, tinkavimo mechanizuotu būdu technologines  kompetencijas.

Programa susideda iš dviejų bendrųjų ir trijų specialiųjų modulių. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal  abu bendruosius ir vieną specialųjį modulius. Bendra programos trukmė - 64 valandos.

Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo institucijų statybos sektoriaus profesijos mokytojai, mokantys pastatų tinkavimo technologijų.

http://pmdtkt.kpmpc.lt/statybos-sektorius/