BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymo programa tėvams, auginantiems vaikus, turinčius elgesio ir emocijų sutrikimų

Vykdytojas Viešoji įstaiga Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tėvystės įgūdžių mokymai yra vieni veiksmingiausių vaiko elgesio korekcijos metodų, kurie turi ilgalaikį teigiamą poveikį.

Pagrindinis Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymo programos tėvams, auginantiems vaikus, turinčius elgesio ir emocijų sutrikimų (toliau – mokymų programa) tikslas - mokyti tėvus pozityvios tėvystės įgūdžių ir gerinti visų šeimos narių socialines emocines kompetencijas, bendravimą ir tokiu būdu stiprinti vaikų ir paauglių bei jų šeimos narių psichikos sveikatą, gerinti šeimos socialinę adaptaciją, taip pat vykdyti vaikų elgesio sutrikimų ir nusikalstamumo ankstyvąją prevenciją ir intervenciją.

Mokymų programos ciklas apima 10 susitikimų:

1 susitikimas. Normalus ir susirūpinimą keliantis vaiko elgesys skirtingais raidos tarpsniais.

2 susitikimas. Pozityvios tėvystės principai ir metodai.

3 susitikimas. Saugaus ryšio su vaiku formavimas ir jo savivertės stiprinimas.

4 susitikimas. Vaiko emocinio atsparumo ugdymas.

5 susitikimas. Ikimokyklinio amžiaus vaikų elgesio ir emociniai sutrikimai, prevencijos ir pagalbos principai (1 dalis).

6 susitikimas. Ikimokyklinio amžiaus vaikų elgesio ir emociniai sutrikimai, prevencijos ir pagalbos principai (I – II dalys).

7 susitikimas. Mokyklinio amžiaus (viduriniosios vaikystės) vaikų elgesio ir emociniai sutrikimai, prevencijos ir pagalbos principai.

8 susitikimas. Mokyklinio amžiaus (paauglystės) vaikų elgesio ir emociniai sutrikimai, prevencijos ir pagalbos principai.

9 susitikimas. Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas (ads). Sutrikimo pristatymas, diagnostika, gydymas.

10 susitikimas. Aktyvumo ir dėmesio sutrikimo gydymas. Šeimos gyvenimo bei ugdymo organizavimas auginant vaiką su ads.

http://www.vaikuligonine.lt/wp-content/uploads/2019/03/Pozityvios-t%C4%97vyst%C4%97s-%C4%AFg%C5%ABd%C5%BEi%C5%B3-mokymo-programa.pdf