BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Projektavimo, naudojant AutoCAD arba lygiavertę programą, technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

     Programos paskirtis – sudaryti galimybę profesijos mokytojams tobulinti projektavimo technologines kompetencijas: supažindinti su AutoCAD, Autodesk bei Bluebeam programas, technologinių kompetencijų tobulinimo programa naudojimu įvairiose Lietuvos statybos ir projektavimo įmonėse,  su įvairiomis projektavimo programų naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje, tobulinti informacinio modeliavimo, dokumentacijos ruošimo, statybos brėžinių braižymo, naudojant AutoCAD , Autodesk bei Bluebeam programas technologines kompetencijas. Šis poreikis buvo apibendrintas ir tapo pagrindu sukurti atitinkamą technologinių kompetencijų tobulinimui skirtą programą.

      Programa susideda iš dviejų bendrųjų modulių ir vieno  specialiojo. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal  abu bendruosius modulius ir bent vieną specialųjį. Bendra programos trukmė - 64 valandos.

Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo institucijų statybos sektoriaus profesijos mokytojai, rengiantys specialistus statybai.

http://pmdtkt.kpmpc.lt/statybos-sektorius/