BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Statybos mašinų valdymo technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Programos paskirtis – tobulinti profesijos mokytojų statybos mašinų valdymo technologines kompetencijas. Apklausos metu buvo išsiaiškintas mokytojų poreikis įgyti statybos mašinų valdymo technologines kompetencijas: susipažinti su žemės, kėlimo ir krovimo darbų mechanizavimo statybvietėje organizavimu įvairiose Lietuvos statybos įmonėse, susipažinti su statybos mašinų naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje, tobulinti žirklinio , alkūninio keltuvo, savaeigio strėlinio krano su elektrine pavara , automobilinio mini krano valdymo technologines kompetencijas.

Programa susideda iš dviejų bendrųjų ir keturių specialiųjų modulių. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal  abu bendruosius ir bent vieną specialųjį modulius. Bendra programos trukmė - 64 valandos.

Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojai, rengiantys statybos srities specialistus ir mokantys statybos mašinų valdymo.

 

http://pmdtkt.kpmpc.lt/statybos-sektorius/