BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Tobulinimo kursų programa Nr. 24

Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tikslas - supažindinti su IŠL, ypač ūminės išemijos sindromųdiagnostikos, gydymo, stebėsenos ir prevencijosypatumais remiantis naujausiomis pastarųjų penkerių metų bėgyje publikuotomis tarptautinėmis rekomendacijomis, sutarimo dokumentais.

Kurso trukmė – ne mažiau kaip 18 val. Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinės ir praktinės žinios tikrinamos po kiekvieno praktikinio darbo. Kurso metu mokymai vykdomi vientisų ar pertraukiamų studijų (modulių) principu kalendorinių metų laikotarpiu: I modulis: Paciento su miokardo infarktu specialusis gaivinimas II modulis: Aterosklerozės patogenezės naujienos. III modulis: Stabilioji krūtinės angina – diagnostikos ir gydymo aktualijos. IV modulis Krūvio testai IŠL diagnostikai. V modulis: Širdies sustojimas: etiologija, mechanizmai, diagnostika, pradinis gaivinimas ir specialaus gaivinimo principai. VI modulis: Ūminių išeminių sindromų be ST segmento pakilimo diagnostikos, intervencinio/ chirurginio bei medikamentinio gydymo principai. VII modulis: Ūminio miokardo infarkto su ST segmento pakilimu diagnostikos principai, gydymo taktika ūminiu ir atokiuoju laikotarpiu. VIII modulis: Ūminio miokardo infarkto komplikacijos ir jų gydymas. IX modulis: Širdinės rizikos įvertinimas prieš neširdines operacijas. X modulis: Vainikinių arterijų pažaidos įvertinimo metodai. Vykdant kontaktinius mokymus, vienas instruktorius kuruoja ne daugiau kaip 5 kurso dalyvius dirbančius vienoje arba dviejose simuliacinėse ar klinikinėse darbo vietose. Vykdant mišrius mokymus, klinikinėje aplinkoje ar simuliacijos darbo vietoje vienu metu mokosi ne daugiau kaip 5 kurso dalyviai. Ne mažiau kaip du trečdaliai kurso laiko skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Kurso dalyviai savarankiškai komandoje sprendžia įvairias klinikines situacijas klinikinėje aplinkoje.