BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Tobulinimo kursų programa Nr. 25

Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tikslas - Išaiškinti kursų klausytojams diagnozuoti ir diferencijuoti širdies ritmo ir laidumo sutrikimus pagal jų elektrofiziologinį mechanizmą, išmokinti parinkti medikamentinio ir nemedikamentinio gydymo taktiką remiantis elektrofiziologiniais aritmijų mechanizmais, supažindinti su naujausiomis intervencinės širdies elektrofiziologijos galimybėmis gydant širdies ir laidumo sutrikimus.

Kurso trukmė – ne mažiau kaip 18 val. Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinės ir praktinės žinios tikrinamos po kiekvieno praktikinio darbo. Kurso metu mokymai vykdomi vientisų ar pertraukiamų studijų (modulių) principu kalendorinių metų laikotarpiu: I modulis: Pacientų su implantuotais elektrokardiostimuliatoriais specialusis gaivinimas II modulis: Indikacijos elektrinei širdies stimuliacijai: sinusinio mazgo disfunkcija, atrioventrikulinio laidumo sutrikimai, intraskilvelinio laidumo sutrikimai.. III modulis: Širdies laidumo sutrikimų EKG diferencinė diagnostika. IV modulis Tachikardijų rūšys bei elektrofiziologiniai mechanizmai. V modulis: Tachiaritmijų EKG diferencinė diagnostika. VI modulis: Antiaritminiai vaistai, jųklasės ir veikimo mechanizmas. VII modulis: Invaziniai širdies elektrofiziologiniai tyrimai: metodai, indikacijos, komplikacijos. Intrakardinėselektrogramos. Perkateterinės aritmijų abliacijos. VIII modulis: Implantuojamųjų EKS rūšys: AAIR, VVIR, DDDR, jų veikimo principai. IX modulis: Implantuojamieji kardioverteriai – defibriliatoriai: indikacijos, veikimo principai, implantavimas, pooperacinė priežiūra. X modulis: Širdies resinchronizacinis gydymas: biventrikuliniai elektrokardiostimuliatoriai. XI modulis: Pacientų su implantuotais elektrokardiostimuliatoriais EKG diferencinė diagnostika. XII modulis: Praktinis EKS programavimas (simuliacinis mokymas) Vykdant kontaktinius mokymus, vienas instruktorius kuruoja ne daugiau kaip 5 kurso dalyvius dirbančius vienoje arba dviejose simuliacinėse ar klinikinėse darbo vietose. Vykdant mišrius mokymus, klinikinėje aplinkoje ar simuliacijos darbo vietoje vienu metu mokosi ne daugiau kaip 5 kurso dalyviai. Ne mažiau kaip du trečdaliai kurso laiko skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Kurso dalyviai savarankiškai komandoje sprendžia įvairias klinikines situacijas klinikinėje aplinkoje.