BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Tobulinimo kursų programa Nr. 28

Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tikslas - žinoti Lietuvoje taikomos didelės kardiovaskulinės rizikos išsamaus širdies ir kraujagyslių ligų tikimybės įvertinimo paslaugos kriterijus.

Kurso trukmė – ne mažiau kaip 18 val. Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinės ir praktinės žinios tikrinamos po kiekvieno praktikinio darbo. Kurso metu mokymai vykdomi vientisų ar pertraukiamų studijų (modulių) principu kalendorinių metų laikotarpiu: I modulis: Didelės širdies ir kraujagyslių rizikos pacientų specialusis gaivinimas. II modulis: Dažniausi širdies ir kraujagyslių ligų pripažinti ir naujieji rizikos veiksniai, jų įtaka aterosklerozės vystymuisi. Prevencijos programų rezultatai Lietuvoje ir pasaulyje. III modulis: Kraujotakos ligų rizikos veiksnių valdymo strategijų kūrimas. IV modulis Arterinės hipertenzijos ir jos rizikos veiksnių paplitimas, rizikos vertinimas, pirminė ir antrinė prevencija. V modulis: Arterinės hipertenzijos diagnostikos ir gydymo gairės ir metodikos. VI modulis: Arterinės hipertenzija: skubios ir neatidėliotinos būklės. VII modulis: Arterinio kraujospūdžio matavimo mokykla –atsitiktinio kraujospūdžio matavimai bei paros kraujospūdžio stebėsena. Vykdant kontaktinius mokymus, vienas instruktorius kuruoja ne daugiau kaip 5 kurso dalyvius dirbančius vienoje arba dviejose simuliacinėse ar klinikinėse darbo vietose. Vykdant mišrius mokymus, klinikinėje aplinkoje ar simuliacijos darbo vietoje vienu metu mokosi ne daugiau kaip 5 kurso dalyviai. Ne mažiau kaip du trečdaliai kurso laiko skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Kurso dalyviai savarankiškai komandoje sprendžia įvairias klinikines situacijas klinikinėje aplinkoje.