BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Tobulinimo kursų programa Nr. 30

Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tikslas - pateikti gydytojams kraujagyslių rizikos veiksių identifikavimo svarbą, jų kontrolę, šiuolaikines, naujausias insulto diagnostikos ir gydymo galimybes remiantis sukaupta klinikine patirtimi.

Kurso trukmė – ne mažiau kaip 18 val. Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinės ir praktinės žinios tikrinamos po kiekvieno praktikinio darbo. Kurso metu mokymai vykdomi vientisų ar pertraukiamų studijų (modulių) principu kalendorinių metų laikotarpiu: I modulis: Paciento patyrusio ūmų galvos smegenų kraujotakos sutrikimą specialusis gaivinimas. II modulis: Insulto rizikos veiksniai, jų modifikacija. III modulis: Šiuolaikiniai insulto diagnostikos principai. IV modulis Insulto gydymo etapai. V modulis: Kraujagyslinių rizikos veiksnių indentifikacija. VI modulis: Insulto ankstyvos diagnostikos naujovės. VII modulis: Klinikinių situaijų interpretacija ir antrinės profilaktikos taikumo principai. VIII modulis: Ultragarsiniai metai insulto diagnostikoje. X modulis: Insulto tarnybos funkcionalumas, insulto centro pacientų stebėsena vizitacija. Vykdant kontaktinius mokymus, vienas instruktorius kuruoja ne daugiau kaip 5 kurso dalyvius dirbančius vienoje arba dviejose simuliacinėse ar klinikinėse darbo vietose. Vykdant mišrius mokymus, klinikinėje aplinkoje ar simuliacijos darbo vietoje vienu metu mokosi ne daugiau kaip 5 kurso dalyviai. Ne mažiau kaip du trečdaliai kurso laiko skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Kurso dalyviai savarankiškai komandoje sprendžia įvairias klinikines situacijas klinikinėje aplinkoje.