BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Tobulinimo kursų programa Nr. 32

Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tikslas - mokėti įtarti, diagnozuoti bei diferencijjuoti dažniausias vaikų amžiaus paologijas, išmanyti gydymo principus ir pacientų logistiką.

Kurso trukmė – ne mažiau kaip 18 val. Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinės ir praktinės žinios tikrinamos ir vertinamos atliekant testus ir pildant standartizuotus praktikinių situacijų vertinimo kontrolinius lapus. Kurso metu mokymai vykdomi vientisų ar pertraukiamų studijų (modulių) principu kalendorinių metų laikotarpiu: I modulis: Vaikų pulmonologija ir alergologija. Modulio metu tobulinamos gydytojų žinios kvėpavimo nepakankamumo, vaikų švokštimo, kosulio ir alerginių oros pažeidimų srityse. II modulis: Sunkiai sergantis vaikas. Tobulinamos žinios atpažįstant sunkias vaikų amžiaus būkles, sepsį, sepsinį šoką. III modulis: Virškinimo sistemos ir šlapimo išskyrimo sistemos dažniausi sutrikimai. IV modulis: Dažniausios vaikų kraujo ligos ir reumatologija. Vykdant kontaktinius mokymus, vienas instruktorius kuruoja ne daugiau kaip 5 kurso dalyvius dirbančius vienoje arba dviejose simuliacinėse ar klinikinėse darbo vietose. Vykdant mišrius mokymus, klinikinėje aplinkoje ar simuliacijos darbo vietoje vienu metu mokosi ne daugiau kaip 5 kurso dalyviai. Ne mažiau kaip du trečdaliai kurso laiko turi būti skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Kurso dalyviai savarankiškai komandoje sprendžia įvairias klinikines situacijas klinikinėje aplinkoje ar simuliacines situacijas, naudodami manekenus ir visas reikalingas specializuotos pagalbos teikimo pagalbos priemones simuliacinėje darbo vietoje.