BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Varėnos rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų teikiamų paslaugų kokybės ir asmenų aptarnavimo standartų rinkinys

Vykdytojas Varėnos rajono savivaldybės administracija
Produkto sritis Viešasis valdymas
Produkto rūšys Standartai, kokybės, finansų ir personalo valdymo sistemos

Konsultuojantis su paslaugų vartotojais, parengtas Varėnos rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų teikiamų paslaugų kokybės ir asmenų aptarnavimo standartų rinkinys, patvirtintas Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 20 d. įsakymu Nr. DV-1185. Šiame standartų rinkinyje numatytos Varėnos rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų teikiamos bendrosios, kultūros, švietimo, sporto ir sveikatinimo bei socialinės paslaugos, šių paslaugų kokybės parametrai ir standartų įgyvendinimo rodikliai, paslaugų kokybės vertinimo tvarka.