BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Europos Sąjungos sanglaudos politika: investicijos į jūsų regionus ir miestus

Sukūrimo data: 2014-08-12 Peržiūrų skaičius: 10582

Kasmet ES investuoja milijonus eurų į darbo vietų kūrimą ir ekonomikos augimą, kad padėtų sumažinti savo regionų socialinius ir ekonominius skirtumus. Šiame trumpame vaizdo siužete jums plačiau papasakosime apie tai, kaip šios ES investicijos gali paskatinti ekonomikos augimą regionuose ir taip pagerinti kasdieninį jų piliečių gyvenimą.

Per pastaruosius penkerius metus įgyvendinant ES sanglaudos politiką sukurta daugiau kaip 600 000 darbo vietų; kasmet investuota į net 15 mln. žmonių profesinį mokymą siekiant pagerinti jų įsidarbinimo galimybes; iš dalies finansuotas 25 000 km kelių ir 1800 km geležinkelių tiesimas. Taip pat užtikrintas švaraus geriamojo vandens tiekimas 3 mln. žmonių, paremta 200 000 mažųjų ir vidutinių įmonių ir investuota į 61 000 mokslinių tyrimų projektus. Šie skaičiai tebedidėja, nes per 5 metus pradėti projektai tebeduoda rezultatų.

Visa tai tapo įmanoma dėl Europos regioninės plėtros fondo, Sanglaudos fondo ir Europos socialinio fondo, kuriems iš viso skirta daugiau negu trečdalis ES biudžeto.


Susiję įrašai