BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Amatininkystės įgūdžių formavimas ir įgijimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0031

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Joniškio istorijos ir kultūros muziejus
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-03

Projekto tikslas: Suteikti projekto dalyviams amatininkystės įgūdžių tradicinių amatų veikloje stiprinant jų savivertę ir motyvaciją aktyviai integruotis į darbo rinką. Projekto įgyvendinimo metu kartu su socialiniais partneriais suorganizuosime 5 renginius, 2 išvažiuojamuosius edukacinius mokymus, keturis mokymus po penkis žmones (viso: 20 dalyvių): pynimas iš vytelių, audimas, tekstilės gaminių siuvimas, dirbinių iš odos gamyba. Mokymai vyks grupėse. Į veiklas įsijunks socialiniai partneriai. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu bus organizuojami šie renginiai: 1.Projekto pristatymas visuomenei Joniškio Baltojoje sinagogoje. 2. Seminaras „Produkcijos realizavimo galimybės konkurencinėje rinkoje“. 3. Susitikimas su Joniškio krašto tautodailininkai ir tradiciniais amatininkais „Verslo sėkmės kelias“. 4. Projekto dalyvių dalyvavimas miesto šventės renginyje, kur bus miesto gyventojams pristatomi dalyvių sukurti gaminiai. 5. Projekto veiklų ir rezultatų pristatymas miesto bendruomenei.Du išvažiuojamieji edukaciniai mokymai į Gasčiūnų tradicinių amatų centrą, kuriame projekto dalyviai dalyvaus keramikos amato ir Pakruojyje dalyvaus vilnos vėlimo edukaciniuose užsiėmimuose.Projekto metu dvidešimt dalyvių dalyvaudami veiklose įgis amatininkystės įgūdžių tradicinių amatų veikloje stiprinant savo savivertę bei motyvaciją aktyviau integruotis į darbo rinką. Tikimasi, kad įgytas žinias pritaikys vystyti savo verslumui, taip prisidėdami prie bedarbystės mažinimo ir savo finansinės gerovės didinimo. Joniškio miesto VVG strategijos antro tikslo įgyvendinimo: mažinti nedarbą skatinant bedarbių, darbingų neaktyvių Joniškio miesto gyventojų verslumą ir užimtumą. Tikslinė grupė: ekonomiškia neaktyvūs asmenys ir /arba bedarbiai pagal PFSA 22.2.1 IR 22.2.2 . Šio tikslo sieksime per veiksmą 2.1.3. Darbo įgūdžių įgijimas kūrybinėje, meninėje veikloje, stiprinant savivertę ir motyvaciją darbo rinkos aktyvumui bendruomenėje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-05-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 17 381,20 Eur
Prašoma finansavimo suma: 17 381,20 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-07-23
Sutarties pasirašymo diena: 2021-08-23
Sutarties galiojimo pabaiga: 2022-10-31
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
17 381,20 17 381,20 17 314,98 17 314,98

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 20.00 0
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-21 07:54

Susiję įrašai