BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Gera būti čia

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0028

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Utenos švietimo centras
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-03

Projekto tikslas – per sociokultūrines veiklas ir savanorystės skatinimą ugdyti Utenos miesto bendruomenės narių asmenines kompetencijas bei stiprinti jų socialinę sanglaudą. Inicijuojamame projekte planuojama daugiau dėmesio skirti asmeninių kompetencijų ugdymui, tarpusavio santykių ir pasitikėjimo stiprinimui bei bendruomeniškumui svarbių moralinių savybių puoselėjimui. Naujo projekto veiklos padės mažinti jau egzistavusias ir dar labiau pandemijos bei karantino sustiprintas neigiamas socialinės atskirties pasekmes, kompensuos praradimus, sustiprins dalyvių vidinį potencialą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Projekto tikslinė grupė - socialinę atskirtį patiriantys asmenys: daugiavaikių šeimų nariai, be tėvų globos likę vaikai, socialinės rizikos šeimos, nepasiturinčių šeimų vaikai, jaunimas dalyvaudami projekto sociokultūrinėse veiklose, renginiuose stiprins trapius šeimos narių ryšius, pajus bendrystę su aplinkiniais, įsitrauks į Utenos bendruomenės gyvenimą, įvairių organizacijų veiklą. Įgyvendinti projektą padės naujas kompetencijas patobulinę savanoriai, kurių darbas leis pasiekti suplanuotus rezultatus, sustiprins projekto poveikį ir vertę - į ilgalaikę savanorystę įsitraukę žmonės ne tik dirbs su tiksline projekto grupe, bet ir propaguos savanoriško darbo idėją, taps pavyzdžiu kitiems Utenos miesto gyventojams. Bus rengiamos dienos su savanoriais, kurių metu sektinų pavyzdžių paskatinti projekto dalyviai patys įsitrauks į bendras veiklas miesto labui. Kartu bus vykdomos įvairios sociokultūrinės veiklos tikslinei grupei: santykių stiprinimo savaitgaliai, ugdomieji edukaciniai žygiai, edukaciniai renginiai „Mokausi kitaip“. Projekto metu bus apmokyta 18 savanorių, į projekte organizuojamas veiklas įsitrauks 45 tikslinės grupės asmenys, taip pat dalyvaus dvi miesto nevyriausybinės organizacijos.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-05-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 39 432,73 Eur
Prašoma finansavimo suma: 39 432,73 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-11-23
Sutarties pasirašymo diena: 2021-08-23
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-02-15
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
39 432,27 39 432,27 39 432,27 39 432,27

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 63.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-16 07:55

Susiję įrašai