BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Natos – ne avys, kas išmano, tas jas gano

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0027

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-03

Nuo neatmenamų laikų muzika padėdavo žmonėms dirbti, ilsėtis, žadindavo darbingumą, nuotaiką, kūrybą, įkvėpdavo pasitikėjimą savo jėgomis, padėdavo užmiršti nesėkmes, nuoskaudas. Dėl šių priežasčių muzikinė veikla įvairiomis formomis ir dabar labai svarbi ir populiari tiek profesionalų, tiek mėgėjų pasaulyje. Ir moksleiviai, ir suaugę mielai muzikuoja rinkdamiesi chorinį, ansamblinį, solinį muzikavimą. Šiuolaikinių technologijų plačių galimybių pagalba ši veikla gali tapti ne tik puikia pramoga, laisvalaikio praleidimo forma ar dvasinio tobulėjimo sritimi, bet ir papildomų pajamų šaltiniu, nedideliu verslu ar puikiu startu didelių ambicijų turintiems projektams. Projekto tikslas – įtraukti ekonomiškai neaktyvius Varėnos gyventojus (moksleivius, senjorus ir asmenis atostogose vaikui prižiūrėti (iki vaikui sukaks 3 metai) į neformalias muzikines veiklas, įgyvendinant neformaliojo švietimo muzikinio raštingumo ir muzikinio kompiuterinio raštingumo programą ir visas su programa susijusias ir iš jos išplaukiančias veiklas – dalyvavimą koncertuose bei jų organizavimą, įgyvendinimą, prodiusavimą – skirtas įgyti naujų profesinių įgūdžių, pagerinančių įsidarbinimo, nuosavo verslo, individualios veiklos sukūrimo galimybes ir dalyvių padėtį darbo rinkoje. Įgyvendinant projekto veiklas bus didinamas dalyvaujančių asmenų užimtumas, stiprės tiek grupės narių tarpusavio ryšiai, tiek ryšiai su platesne bendruomene, bus skatinamos tvarios interakcijos kartu kuriant, dalyvaujant viešuose atlikimuose, koncertuose bei juos organizuojant, bus praktiškai išbandytos įgytos teorinės žinios. Projekto įgyvendinimo metu kiekvieną savaitę su 18 projekto dalyvių – ekonomiškai neaktyvių asmenų, iš kurių 10 yra moksleiviai, 8 – suaugę, dirbs 3 neformaliojo švietimo mokytojai ir 1 socialinio partnerio atstovas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-05-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 20 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 20 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-08-27
Sutarties pasirašymo diena: 2021-08-27
Sutarties galiojimo pabaiga: 2022-07-05
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
19 441,14 19 441,14 19 441,14 19 441,14

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 18.00 0
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-21 07:54

Susiję įrašai