BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pagalbos verslo pradžiai teikimas Pakruojo miesto jauno verslo atstovams siekiant sustiprinti verslus

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0003

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Laisvalaikio ir sporto klubas "Vajetau"
Savivaldybė Pakruojo raj.
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Laisvalaikio ir sporto klubas „VAJETAU“ įgyvendina vietos plėtros projektą "Pagalbos verslo pradžiai teikimas Pakruojo miesto jauno verslo atstovams siekiant sustiprinti verslus". Projekto tikslas: Pakruojo miesto jauno verslo subjektų verslų stiprinimas, suteikiant reikiamas kompetencijas bei priemones. Projekto uždavinys - suteikti Pakruojo miesto jaunų verslų atstovams ir darbuotojams priemones bei gebėjimus. Projektas orientuotas į tikslinę grupę jauno verslo subjektų atstovus ir darbuotojus. Tikslinė grupė pasirinkta, siekiant prisidėti prie jauno verslo subjekto verslo pradžios stiprinimo, jaunų Pakruojo miesto gyventojų savarankiško darbo skatinimo ir gyventojų verslumo didinimo.Projekto veiklos: 1.Mokymo paslaugos ir seminarai verslui aktualiais klausimais. Numatomi mokymai verslo anglų kalba projekto dalyviams, kuriuose įgis verslo anglų kalbos įgūdžius, kuriuos efektyviai panaudos skirtingose sferose realiame verslo pasaulyje. Verslininkai gebės užmegzti ir palaikyti ryšius su užsienio partneriais, dalyvauti ir tarpininkauti dalykiniuose susitikimuose, forumuose, tarptautinėse konferencijose ir parodose., kurti tekstus ir versti įmonei reikalingą informaciją, versti ir rengti dalykinę korespondenciją. Seminaras, kaip planuoti savo laiką ir efektyviau jį valdyti, suteiks įgūdžių, reikalingų planuoti ir valdyti savo laiką, atpažinti laiko trukdžius.2. Verslo pradžiai ir stiprinimui reikalingų priemonių suteikimas jauno verslo subjektams. Numatoma jauno verslo subjektui suteikti priemones verslo pradžiai ir stiprinimui, kuris vykdys mokomuosius pramoginius užsiėmimus, popamokinių vaikų būrelius, komandines varžybas ir kt. veiklą susijusią su šaudymu iš lanko. Taip pat suteiks konsultacijas kaip pasirinkti tinkamą lanką, priderinti strėles, aprangą, šaudymo iš lanko aksesuarus, atliks lankų servisą, lankų derinimo ir kt. paslaugas. Verslui vykdyti būtina įsigyti lankų su kuriais bus mokomi asmenys, kaip naudotis lankais ir paleisti strėles į taikinį.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-01-30
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 20 005,92 Eur
Prašoma finansavimo suma: 16 900,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-05-23
Sutarties pasirašymo diena: 2019-04-23
Sutarties galiojimo pabaiga: 2022-08-19
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
20 005,92 16 900,00 20 005,92 16 900,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) 5.00 5.00 0
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0
3 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 5.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-20 07:55

Susiję įrašai