BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pakylėjimo ir pagalbos galia, teikiant socialinio pavežėjimo ir gyvenimo mentorystės paslaugas.

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0011

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Pakruojo miesto vietos veiklos grupė
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-03

Pakruojo miesto vietos veiklos grupė su partneriais įgyvendina projektą "Pakylėjimo ir pagalbos galia, teikiant socialinio pavežėjimo ir gyvenimo mentorystės paslaugas". Projekto veiklos: 1.Socialinė pavežėjimo paslauga socialinę atskirtį patiriantiems asmenims, kurie dėl koronaviruso (COVID -19) pasekmių ir kitų įvairių aplinkybių bei yra emociškai ir finansiškai paveikti. Socialinė pavežėjimo paslauga - unikali ir nauja paslauga Pakruojo mieste, kuri padės užtikrinti socialinę atskirtį patiriančių asmenų, kelionių organizavimą į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas (įvairias organizacijas, ligoninę, parduotuvę, susitikimą, kapines prie artimojo kapų ir kt.). Kartu bus suteikiama ir pagalba išeinant iš namų į automobilį, daiktų nunešimas, įsodinimas ir palyda. Socialiai atskirti ir remtini gyventojai negali pasirūpinti pilnavertiškai savo poreikiais, negali toli judėti, jiems būtina transporto pagalba ir aptarnavimas.2.Veikla „Gyvenimo mentorystė“ . Inovatyvi socialinė paslauga skatins teigiamų socialinių ryšių atsiradimą ir asmeninių socialinių bei gyvenimo įgūdžių suteikimą. Mentorius skirdamas dalį savo laisvo laiko susitikimams su paaugliais, atsiskyrusiu senjoru, „gatvės gyventoju“ ar kitu socialinę atskirtį patiriančiu asmeniu, kartu turiningai leidžia laiką, siekdamas savo pavyzdžiu ir nuoširdžiu, gyvu bendravimu padėti susiformuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, įgyti prarastus arba neatrastus gyvenimo įgūdžius. Dalyvavimas sudarys sąlygas abiejų dalyvaujančių pusių asmeniniam tobulėjimui.3. Vaikų ir jaunuolių krizių įveikimo 3 dienos stovyklos „Prie Kruojos“. Vaikai ir jaunuoliai iš socialinę atskirtį patiriančių šeimų ,pagerins savo psichologinę būseną, sutvirtins bendrumo jausmą, didins socializaciją į bendruomenę, atras ryšį su bendraamžiais po koronaviruso (COVID -19) laikotarpio išgyvenimų. 4. Bendradarbiavimo renginys pristatantis projekto rezultatus. Projektas įgyvendinamas 14 mėn., finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir LR biudžeto lėšų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-05-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 88 855,15 Eur
Prašoma finansavimo suma: 88 855,15 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-10-27
Sutarties pasirašymo diena: 2021-08-27
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-02-01
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
88 855,15 88 855,15 88 855,15 88 855,15

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 85.00 0
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-18 07:53

Susiję įrašai