BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas

Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-01

Atnaujinimo data: 2023-12-21
Paskelbimo data
2020-03-03 00:00
Atnaujinimo data
2023-12-21
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2020-07-28 15:00
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
360 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
1 341 441,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
mln. Eur mln. Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Padidinti profesinio ir suaugusiųjų mokymo atitiktį darbo rinkos poreikiams ir patrauklumą, remiant ir skatinant praktinių įgūdžių įgijimą darbo vietoje ir sektoriniame praktinio mokymo centre.

Finansuojamos veiklos

  • Švietimas ir mokslas

Remiamos veiklos

Profesinio mokymo įstaigų mokinių praktinis mokymas darbo vietoje.

Galimi pareiškėjai

Profesinio mokymo įstaigos ir profesinio mokymo įstaigų asociacijos.

Galimi partneriai yra viešieji juridiniai asmenys, veikiantys švietimo srityje, privatieji juridiniai asmenys, valstybės ir savivaldybės įmonės.

Papildoma informacija:

Partnerystė projekte privaloma su įmone ar įmonėmis, kur bus vykdomas profesinio mokymo įstaigų mokinių praktinis mokymas darbo vietoje.

Mokymas pagal formaliojo profesinio mokymo programų modulius tinkamas finansuoti tik tiems mokiniams, kurie buvo priimti mokytis pagal visą formaliojo profesinio mokymo programą.

Pagal Aprašo 10 punkte nurodytą veiklą nefinansuojamas įmonių darbuotojų technologinių kompetencijų tobulinimas ir mokinių neformalus mokymas.

Galimi pareiškėjai

  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Tęstinė projektų atranka

Paraiškų pateikimo būdas

Tęstinė projektų atranka baigiama anksčiau, jeigu pagal priimtus sprendimus dėl projektų finansavimo ir pateiktas naujas paraiškas paskirstyta ir prašoma skirti finansavimo lėšų suma sudaro galimybę paskirstyti visą kvietimui teikti paraiškas skirtą lėšų sumą.

Pareiškėjas turi užpildyti paraišką, kurios forma PDF formatu pateikiama Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainėje (toliau – DMS) prie konkretaus kvietimo teikti paraiškas.

Pareiškėjas pildo paraišką ir kartu su Projektų finansavimo sąlygų aprašo (toliau – Aprašas) 45 punkte nurodytais priedais iki kvietime nustatyto termino paskutinės dienos, 2020 m. rugsėjo 15 d. 17:00 val., teikia ją per DMS. Kitais būdais išsiųstos ar pristatytos arba po kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino pateiktos paraiškos yra atmetamos.

DMS naudojimosi tvarka nustatyta Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių 1 priede „Duomenų teikimo per Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainę tvarkos aprašas“ - https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/f44986504ed411e49cf986e1802f1de9/VPkqsoTNtU

Informacija apie DMS: bendrieji dokumentai, mokymo medžiaga, kaip prisijungti prie DMS, kaip pateikti paraišką,  viešinama svetainėje -  http://www.esinvesticijos.lt/lt/DMS

Atkreipiame dėmesį, kad paraiškos formą reikėtų pildyti, naudojant programinę įrangą Adobe Acrobat Reader XI arba DC 2015 versiją. Instaliacinį paketą (suarchyvuotą) galima parsisiųsti iš: https://www.esinvesticijos.lt//lt/DMS  („DMS2014 Bendrieji dokumentai“ dalyje).

Informuojame, kad gegužės 8-15 dienomis planuojami DMS atnaujinimo ir plėtros darbai, todėl gegužės 9-11 d. DMS bus nepasiekiama, o kitomis dienomis galimi laikini sistemos sutrikimai. Visi pradėti, bet nepateikti ruošiniai (pradėta pildyti paraiškos forma, pridedami dokumentai) bus pašalinti.

Atmintinė 09.4.1-ESFA-T-736 PRIEMONĖS pareiškėjams

Susiję dokumentai

2014-10-08

Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės

Nuoroda
Dokumento kategorija Nacionaliniai teisės aktai
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija

Kontaktai

Daiva Jakubauskienė, Projektų valdymo skyriaus III  vyr. projektų vadovė, Daiva.Jakubauskiene@esf.lt , 8 659 79 873

Vita Sinkevičienė, Projektų valdymo skyriaus III  projektų vadovė,  Vita.Sinkeviciene@esf.lt, 8 659 08 631

Projekte dalyvaujančioms organizacijoms, turinčioms viešosios įstaigos arba biudžetinės įstaigos statusą (pvz.: socialinių paslaugų centrai, ligoninės, pirminės sveikatos priežiūros centrai ir pan.), nėra tinkamos Aprašo 38 p. 5.8 ir 5.9 papunkčiuose numatytos išlaidos, nes jos tinkamos tik įmonėms.

Atsakymo data 2020-06-18

Organizacijos, turinčios viešosios įstaigos arba biudžetinės įstaigos statusą  (pvz.: socialinių paslaugų centrai, ligoninės, pirminės sveikatos priežiūros centrai ir pan.) gali dalyvauti projekte kaip projekto partneriai, bet vadovaujantis Aprašo 16 punktu „Partnerystė projekte privaloma su įmone ar įmonėmis, kur bus vykdomas profesinio mokymo įstaigų mokinių praktinis mokymas darbo vietoje“ tarp projekto partnerių privalo būti ir bent viena įmonė.

Atsakymo data 2020-06-18