BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“

Europos socialinio fondo agentūra kviečia būsimus pareiškėjus (asmens sveikatos priežiūros įstaigas, teikiančias viešąsias pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas), ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-616 „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“, į informacinį seminarą.

Šios priemonės tikslas – atrinkti ir išbandyti inovatyvius ir efektyvius paslaugų teikimo modelius, sudarančius prielaidas pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą pacientams, sergantiems dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, bei kuriuos ateityje galima būtų įdiegti nacionaliniu mastu.

Paraiškų teikimo terminas -  2020 m. balandžio 7 d.

Numatomos seminaro temos:

  1. Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas (remiamos veiklos, daugiadalykės komandos ir kiti reikalavimai pareiškėjams).
  2. Prioritetinių atrankos kriterijų pristatymas.
  3. Numatomo išbandyti modelio aprašymo formos, reikalavimų projekto veiklų veiksmingumo ir gautų rezultatų vertinimui pristatymas.
  4. Paraiškų teikimo ir vertinimo proceso pristatymas.
  5. Paraiškų pildymas.
  6. Išlaidų tinkamumo reikalavimai.

Registracija į seminarą yra privaloma. Prašome užpildyti registracijos anketą iki 2020 m. sausio 31 d. Apie registracijos patvirtinimą bei tikslią seminaro programą užsiregistravusius dalyvius informuosime prieš renginį elektroniniu paštu. Maloniai prašome registruojantis nurodyti Jums aktualius klausimus.

Žemėlapis

Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

Indrė Morkūnienė 8 659 81 162 indre.morkuniene@esf.lt