BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Konsultacijos pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“

Informuojame, kad Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus koronaviruso protrūkį pandemija ir atsižvelgiant į pateiktas LR Vyriausybės rekomendacijas dėl viruso plitimo, ESFA kovo mėnesį konsultacijas teiks nuotoliniu būdu – elektroniniu paštu ar telefonu. Sekite naujausią informaciją!

Kviečiame į individualias konsultacijas būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-616 „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“. Priemonės finansavimo sąlygų aprašą galite rasti čia.

Konsultacijų metu pareiškėjai bus konsultuojami paraiškos pildymo, pateikimo ir kitais su paraiškos parengimu susijusiais klausimais.

Individualios konsultacijos vyks 2020 m. vasario 20, 27 dienomis, kovo 5, 12, 19, 26 dienomis, balandžio 2,  9, 16,  23. 30 dienomis ir gegužės 7, 14 dienomis nuo 9 iki 11 val. Vilniuje, Europos socialinio fondo agentūroje (Gynėjų g. 16, Verslo centro „Vertas“ 2 aukštas). Konsultacijų trukmė iki 1 val. Galima registruotis 9 val., 10 val. arba 11 val.

Į konsultacijas prašome registruotis iš anksto. Registruojantis maloniai prašome nurodyti Jūsų vardą, pavardę, įstaigą, tel. Nr., el. pašto adresą, Jus  dominančius klausimus bei pageidaujamą konsultacijos laiką. Jeigu Jūsų pageidaujamas laikas būtų užimtas, siūlysime pasirinkti kitą Jums patogų laiką.

 

Konsultuotis dėl šios priemonės finansavimo sąlygų aprašo, paraiškų pildymo ar kitais klausimais galite kreiptis ir toliau nurodytais kontaktais:

Europos socialinio fondo agentūra:

Anžela Petkevičienė, Projektų valdymo skyriaus PVS III projektų vadovė, Anzela.Petkeviciene@esf.lt, tel. 8 659 80 949

Asta Kulbačiauskienė, Projektų valdymo skyriaus PVS III vyr. projektų vadovė, Asta.Kulbaciauskiene@esf.lt, tel. 8 659 80 532


LR sveikatos apsaugos ministerija (turinio klausimais):

Paulius Raugalas, ES paramos skyriaus vyr. specialistas, Paulius.Raugalas@sam.lt, 8 5 219 3328

Gitana Ratkienė, Pirminės sveikatos priežiūros ir slaugos skyriaus patarėja,  Gitana.Ratkiene@sam.lt, 8 5 219 3320

Žemėlapis

Gynėjų g. 16, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Agnė Buidavičiūtė 8 659 80 754 Agne.Buividaviciute@esf.lt