BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Jonavoje aptariami ES investicijų ir euro įvedimo klausimai

Informuojame, kad š. m. lapkričio 14 d., penktadienį, 10.00 val., Jonavos r. savivaldybės administracijos J. Ralio salėje, žeimių g. 13, Jonavoje, LR finansų ministras Rimantas Šadžius dalyvaus verslo ir valdžios atstovų susitikime. Renginyje planuojama aptarti Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijas regione ir artėjančią Lietuvos integraciją į euro zoną.

Organizuojamų renginių tikslas – informuoti gyventojus apie jų rajone ar regione įgyvendinamus ES fondų projektus, 2014–2020 m. ES investicijų teikiamas galimybes ir ES investicijų panaudojimui aktualius eurointegracijos klausimus, jų svarbą regiono plėtrai, bendruomenėms, gyventojui. Taip pat siekiama kurti abipusio bendradarbiavimo santykius su rajonų ir regionų bendruomenėmis, ugdyti jų domėjimąsi ES investicijomis ir jų naudojimui aktualiais eurointegracijos klausimais, užtikrinti efektyvų grįžtamąjį ryšį.

Preliminarią renginio programą rasite čia

Žemėlapis

Žeimių g. 13, Jonava
Jonavoje aptariami ES investicijų ir euro įvedimo klausimai
Žeimių g. 13, Jonava