BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Tarptautinė vertinimo konferencija „Vertinimas po 2020 m.: evoliucija ar revoliucija?"

2019 m. gegužės 23 - 24 d. Vilniuje vyks Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, atsakingos už Europos Sąjungos (ES) struktūrinių ir investicinių fondų valdymą ir vertinimą, organizuojamas renginys, skirtas vertinimo gebėjimams stiprinti. Renginio tikslas – kurti tarptautinę platformą, skirtą pasidalinti geriausiomis idėjomis ir praktikomis, skatinančią tinklaveiką ir abipusį mokymąsi.
 

 
 

Pirmąją renginio dieną (2019 m. gegužės 23 d., 08:00 – 17:30) vyks  8-oji tarptautinė vertinimo konferencija „Vertinimas po 2020 m.: evoliucija ar revoliucija?". Konferencijoje pranešimus skaitys Europos Komisijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atstovai, pripažinti vertintojai iš Lietuvos ir užsienio valstybių.

Šių metų konferencijoje daugiausiai dėmesio bus skirta trims pagrindinėms temoms:

  • Investicijų vertinimų ateitis;

  • Besikeičiantys duomenų rinkimo ir analizės vertinimams metodai;

  • Įrodymais grįsta politika ir viešųjų intervencijų efektyvumas

Antrąją renginio dieną (2019 m. gegužės 24 d., 08:30 – 13:00) vyks mokymai apie didžiųjų duomenų (angl. big data) naudojimo stebėsenai ir vertinimui galimybes. Mokymus ves dr. Žilvinas Martinaitis ir dr.  Gustav Jakob Petersson.
 

 
 

 

Registracija į mokymus baigta, surinkus maksimalų dalyvių skaičių. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mokymus, rašykite aiste@visionary.lt

Mokymai skirti už vertinimus atsakingiems institucijų atstovams.

Žemėlapis

Maironio g. 11, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Aistė Jotautytė aiste@visionary.lt