BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Masažuotojo technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Masažo technologinių kompetencijų tobulinimo programos paskirtis - tobulinti profesijos mokytojų masažo technologines kompetencijas, supažindinti su: masažuotojo veiklos organizavimu įvairiose Lietuvos įmonėse; masažuotojo veiklos naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje; tobulinti: klasikinio, segmentinio ir taškinio, sportinio, veido, higieninio ir kosmetinio  masažo technologines kompetencijas, bei įgyti žinių apie inovatyvias kūno kosmetikos ir žaliavų panaudojimo galimybes masaže.

Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo institucijų profesijos mokytojai, ruošiantys masažuotojus.

Programą sudaro 4 moduliai: 2 bendrieji (po 8 val. ) ir 6 specialieji (4 moduliai po 5 val., 1 modulis – 4 val., 1 modulis – 24 val.). Bendra programos trukmė 64 valandos. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal visus masažuotojo technologinių kompetencijų tobulinimo programos bendruosius modulius ir bent vieną specialųjį.