BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Asmeninė vadyba“

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programos „Asmeninė vadyba“ dalyviai supažindinami su šiuolaikiniais asmeninės ženklodaros iššūkiais ir kontekstu, komunikacijos kanalais. Kursų metu diskusijų forma, tyrimais, vizualine sinteze bus formuluojamos koncepcijos, galinčios formuoti būsimus studentų karjeros planus ir jų integraciją į rinką. Iš surinktų duomenų bei sukurtos vizualiosios medžiagos bus kuriami asmeniniai karjeros albumai ir el. erdvėje formuojami asmeniniai studentų personalijų prekės ženklai.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - ugdyti studentų strateginius planavimo gebėjimus bei gebėjimą analitiškai vertinti rinkos kontekstus; atsižvelgiant į asmenines savybes lanksčiai pritaikyti asmeninės vadybos ir asmeninės ženklodaros kūrimo ir diegimo metodus. Taip pat bus siekiama ugdyti kritinį studentų mąstymą, vertinant asmeninius gebėjimus, tyrimų problematiką, analizuojant informacijos šaltinius, gebėti daryti įžvalgas. Šia programa bus skatinama kurti asmeninį karjeros planą, kritiškai vertinti surinktą socialinę, rinkodarinę ir kultūrinę informaciją bei atlikti praktinius tyrimus.